yanysya

Привiт усiм!!!

Всi знають що 23 вересня Вiталiй Козловський виступав у рiдному мiстi Львовi!!!Концерт був просто супер!!!Дуже багато вражень i позитиву.На концертi була дуже тепла атмосфера,усi спiвали i танцювали.Багато чула,що Вiталiк пiсля того як став спiваком,дуже зазнався.Особисто я так НЕ ДУМАЮ!!! Тому хто таке говорить потрiбно просто потрапити на його концерт i тодi все зрозумiе.Хотiлося б взнати думки тих людей,котрi вже побували на концертах Вiталiя Козловського у Львовi чи iнших мiстах!!!


Рекомендовать запись
Оцените пост:

Показать смайлы
 

Комментариев: 20

И при чем тут картинка с ангелом?!

И при чем тут картинка с ангелом?!

А чим врна тобi не сподобалась?

тем, что меня достали девочки, который пускают слюни по Козловскому и постят в запись картинки, стянутые из инета, не имеющие никакого отношения к самой записи.

Якщо тебе дiстали такi дiвчата,то чого ти тут взагалi на цьому БЛОГу,спiлкувався б з людьми, з якими е спiльнi iнтереси!

у меня таких нету.. никто меня не любит)))

Тому,що до людей потрiбно вiдноситись так,як би ти хотiв щоб вiдносились до тебе!!!

:)) а кто всех недавно благодарил?

?!

да, да - водка пей, земля валяйся :)

))

Думаю, вже треба відкривати клініку для людей психічно залежних від Козловського.

на цьому блозi спiлкуються люди яким подобаеться творчiсть Вiталiка.А залежнiсть тут нi до чого.Можеш вiдкривати клiнiку,але для таких нервових як ти

Як зайшов так і вийшов!

я была не только на его концерте, я его знаю лично. зайди ко мне в блог, тебе будет интересно прочесть мои статьи о нем :)

Привіт, Януся! Хочу сказати тобі що повністю з тобою згідна! Вітася просто СУПЕР!!!!!! Він зовсі НЕ зазнався, він щирий, добрий та відкритий у спілкуванні!:) Я була на його концерті 24.09.2008 в Ужгороді! ЦЕ БУЛО НЕПЕРЕВЕРШИНО!!!!!!!!:))))))))) Вітася ПРОСТО СУПЕР!!!!!!!!!!!! Я мріяла про зустріч з Вітасею довгих 5 років, і він здійснив мою мрію, піся концерту він вийшов до мене і спілкувались 20хвилин!:) Це було незабутньо! Вітася супер людинка!:) Я ТАК ЙОГО ЛЮБЛЮ!!!!!!!! Вітася сенс мого життя!!!!:) P.S. Яночка, давай дружити?

ПРИВІТ:))) Нещодавно побачила, що ти завітала на мій БлогПриємно бачити в моєму блозі нових людей:) Так, як я зі Львова, звичайно, я з великим задоволенням побувала на концерті Віталіка Козловського, який відбувся 23вересня у Львівському цирку Як завжди, після побачення з Віталіком залишають найкращі спогади і море позитиву Цей концерт не став включенням, а ще більше за інші зачарував своєю добротою і "искринестю":)))

ЯНА, якщо можеш відпиши: Ти зі Львова?!? Дякую:)))

Взагалі виросла у м.Броди Львівської обл.,але зараз живу у Маріуполі, та частенько приїзджаю у Броди і Львів

Так Віталік просто СУПЕР!А яка в нього посмішка...


 
Мои фотоальбомы

Мои фотоальбомы


Календарь
Сентябрь
ПнВтСрЧтПтСбВск
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Интересы
ОБОЗ.ua